L’Assemblea

Presidenta: Esther Ferrandiz Candela

Vicecepresident Primer: Mario Carbonell i Cremades

Vicepresident Segon: Juan Vicente Molina Jerez

Secretari: Pilar Salgado Galindo

Tresorera: Maria Candela Llinares

Assessor de Festes: Jose Juan Coloma Pastor

Assessora Artística: Lucia Candela Torregrossa

Assessor d’Infraestructures: Eleuterio Sánchez Vilchez

Assessor d’Ambaixades: Francisco Carbonell Santamaria

Assesor Musical: Adan Bernabeu Garcia

Assesora de Protocol i Relacions Públiques: Ainhoa Lopez Guillen

Cronista de Festes: Josep Miquel Arques Galiana

 

 

 

 

DELEGATS:

 

Pirates -Marinos: Ismael Colomina Santos

Contrabandistes: Manuel Alcaraz Arques

LLauraors: Higini Rico Garcia

La Canyeta: Javier Ayuso Sanchis

Cavallers del Cid: Nestor Sirvent Aniorte

 

Marrocs: Jose Antonio Gomez Saavedra

Moros Verds: Sebastian Domenech Mira

Moros Vermells: Sabina Alcaraz i Gonzalez

Kaimans: Francisco Vicente Sanz Planelles

Moros Grocs: Victor Mira Jerez

Presidenta: Esther Ferrandiz Candela

Vicecepresident Primer: Mario Carbonell i Cremades

Vicepresident Segon: Juan Vicente Molina Jerez

Secretari: Pilar Salgado Galindo

Tresorera: Maria Candela Llinares

Assessor de Festes: Jose Juan Coloma Pastor

Assessora Artística: Lucia Candela Torregrossa

Assessor d’Infraestructures: Eleuterio Sánchez Vilchez

Assessor d’Ambaixades: Francisco Carbonell Santamaria

Assesor Musical: Adan Bernabeu Garcia

Assesora de Protocol i Relacions Públiques: Ainhoa Lopez Guillen

Cronista de Festes: Josep Miquel Arques Galiana

 

 

 

 

DELEGATS:

 

Pirates -Marinos: Ismael Colomina Santos

Contrabandistes: Manuel Alcaraz Arques

LLauraors: Higini Rico Garcia

La Canyeta: Javier Ayuso Sanchis

Cavallers del Cid: Nestor Sirvent Aniorte

 

Marrocs: Jose Antonio Gomez Saavedra

Moros Verds: Sebastian Domenech Mira

Moros Vermells: Sabina Alcaraz i Gonzalez

Kaimans: Francisco Vicente Sanz Planelles

Moros Grocs: Victor Mira Jerez

Presidenta: Esther Ferrandiz Candela

Vicecepresident Primer: Mario Carbonell i Cremades

Vicepresident Segon: Juan Vicente Molina Jerez

Secretari: Pilar Salgado Galindo

Tresorera: Maria Candela Llinares

Assessor de Festes: Jose Juan Coloma Pastor

Assessora Artística: Lucia Candela Torregrossa

Assessor d’Infraestructures: Eleuterio Sánchez Vilchez

Assessor d’Ambaixades: Francisco Carbonell Santamaria

Assesor Musical: Adan Bernabeu Garcia

Assesora de Protocol i Relacions Públiques: Ainhoa Lopez Guillen

Cronista de Festes: Josep Miquel Arques Galiana

 

 

 

 

DELEGATS:

 

Pirates -Marinos: Ismael Colomina Santos

Contrabandistes: Manuel Alcaraz Arques

LLauraors: Higini Rico Garcia

La Canyeta: Javier Ayuso Sanchis

Cavallers del Cid: Nestor Sirvent Aniorte

 

Marrocs: Jose Antonio Gomez Saavedra

Moros Verds: Sebastian Domenech Mira

Moros Vermells: Sabina Alcaraz i Gonzalez

Kaimans: Francisco Vicente Sanz Planelles

Moros Grocs: Victor Mira Jerez

Presidenta: Esther Ferrandiz Candela

Vicecepresident Primer: Mario Carbonell i Cremades

Vicepresident Segon: Juan Vicente Molina Jerez

Secretari: Pilar Salgado Galindo

Tresorera: Maria Candela Llinares

Assessor de Festes: Jose Juan Coloma Pastor

Assessora Artística: Lucia Candela Torregrossa

Assessor d’Infraestructures: Eleuterio Sánchez Vilchez

Assessor d’Ambaixades: Francisco Carbonell Santamaria

Assesor Musical: Adan Bernabeu Garcia

Assesora de Protocol i Relacions Públiques: Ainhoa Lopez Guillen

Cronista de Festes: Josep Miquel Arques Galiana

 

 

 

 

DELEGATS:

 

Pirates -Marinos: Ismael Colomina Santos

Contrabandistes: Manuel Alcaraz Arques

LLauraors: Higini Rico Garcia

La Canyeta: Javier Ayuso Sanchis

Cavallers del Cid: Nestor Sirvent Aniorte

 

Marrocs: Jose Antonio Gomez Saavedra

Moros Verds: Sebastian Domenech Mira

Moros Vermells: Sabina Alcaraz i Gonzalez

Kaimans: Francisco Vicente Sanz Planelles

Moros Grocs: Victor Mira Jerez

Presidenta: Esther Ferrandiz Candela

Vicecepresident Primer: Mario Carbonell i Cremades

Vicepresident Segon: Juan Vicente Molina Jerez

Secretari: Pilar Salgado Galindo

Tresorera: Maria Candela Llinares

Assessor de Festes: Jose Juan Coloma Pastor

Assessora Artística: Lucia Candela Torregrossa

Assessor d’Infraestructures: Eleuterio Sánchez Vilchez

Assessor d’Ambaixades: Francisco Carbonell Santamaria

Assesor Musical: Adan Bernabeu Garcia

Assesora de Protocol i Relacions Públiques: Ainhoa Lopez Guillen

Cronista de Festes: Josep Miquel Arques Galiana

 

 

 

 

DELEGATS:

 

Pirates -Marinos: Ismael Colomina Santos

Contrabandistes: Manuel Alcaraz Arques

LLauraors: Higini Rico Garcia

La Canyeta: Javier Ayuso Sanchis

Cavallers del Cid: Nestor Sirvent Aniorte

 

Marrocs: Jose Antonio Gomez Saavedra

Moros Verds: Sebastian Domenech Mira

Moros Vermells: Sabina Alcaraz i Gonzalez

Kaimans: Francisco Vicente Sanz Planelles

Moros Grocs: Victor Mira Jerez

L’Assemblea General és l’òrgan suprem de govern de la Federació. Està integrada per les associacions per dret propi irrenunciable i en igualtat absoluta, purchase que adopta els seus acords pel principi majoritari o de democràcia interna. En les reunions de l’Assemblea General, cure correspon un vot a cada associació membre de la Federació, diagnosis
les quals seran representades pel seu President/a o persona que li substituïsca segons els seus estatuts.

 

Els actuals Presidents de Filà són:

 

FILÀ CONTRABANDISTES: Alexis Miralles Guillen.

FILÀ LA CANYETA: Vicente Mira Filliol

FILÀ CAVALLERS DEL CID: Fernando Mira Delgado

FILÀ PIRATES-MARINOS: Julián Cabezos Juan

FILÀ LLAURAORS: Benjamin Ferrándiz Albadalejo

FILÀ MOROS VERMELLS: Vicente Hernandez Mira

FILÀ MOROS GROCS: Cesar Soler Coloma

FILÀ KAIMANS: Jose Vicente Serra Pico

FILÀ MOROS VERDS: Mariano Villegas Cabrera

FILÀ MARROCS: Marcos Esteban Llorens Rovira